My Profile

Profile Avatar
kredytowo
*******
*******, ******* *******
*******
******* ******* *******
Banki oraz firmy pozabankowe w odpowiedzi na wzmożone potrzeby finansowe społeczeństwa zaczęły oferować internetowe pożyczki na dowód bez zaświadczeń zarobkach. Ich wprowadzenie miało na celu ułatwienie dostępności do szybkiej gotówki tym osobom, które z różnych przyczyn nie mogły bądź nie chciały przedkładać dokumentów zaświadczających sytuacji finansowej.

Kredyt gotówkowy możesz otrzymać w placówkach Banku i Poczty lub dzwoniąc na Infolinię (801 100 500 lub 52 34 99 499). Podaj konsultantowi Infolinii swoje dane, które są niezbędne do przyjęcia wniosku kredyt lub wniosku kontakt zwrotny z doradcą Banku. Po przyjęciu wniosku otrzymasz informację, czy kredyt został przyznany. Umowę podpiszesz w wybranej przez siebie placówce Banku lub Poczty Polskiej, gdzie od razu możesz odebrać pieniądze. Wniosek kontakt z doradcą w sprawie kredytu możesz też złożyć przez stronę internetową Banku.

Oferta dotycząca usług i cen obowiązuje we wszystkich placówkach i obsługujących klientów jednostkach centralnych Banku Zachodniego WBK S.A. Od 1.01.2016 firma nie pobiera takich kosztów od klientów. W przypadku opóźnienia w spłacie naliczane są wyłącznie odsetki karne w wysokości 14% w skali roku. Problemy z finansami mogą pojawić się niespodziewanie i mogą dotknąć każdego. Nagłe kłopoty ze zdrowiem, czy jakaś niespodziewana awaria sprzętu domowego i kłopoty finansowe już do nas zawitały. W życiu każdego człowieka nie brakuje sytuacji w których pilnie potrzeba dopływu pieniędzy. Santander Consumer Bank wyśle do Ciebie kurierem dokumentację kredytową. PRzed wydaniem przesyłki kurier poprosi Cię okazanie dowodu osobistego. Następnie złóż podpisy w oznaczonych miejscach, dołącz dodatkowe dokumenty (jeślu były wymagane) i przekaż kurierowi. A NIE DAJ BOŻE SPÓŻNISZ SIĘ Z ZAPŁACENIEM RATY TO JUŻ DO CIEBIE WYDZWANIAJĄ I CI GROŻĄ WINDYKACJĄ!!!!!!!!!!!!

Ze względu na indywidualne ustawienia użytkownika lub programów pocztowych odpowiedzi Banku mogą trafić do folderu SPAM. Dodatkowo w ramach Pakietu „Pomoc na zawołanie” możesz skorzystać z codziennego szybkiego oraz profesjonalnego wsparcia medycznego i technicznego. Również Provident przygotował ofertę dla firm. Pożyczka na dowolny cel dla przedsiębiorców w wysokości od 300 zł do 10 000 zł.

Pożyczka na raty Monedo od 1 500 do 10 000 zł nawet na 24 raty to ekspresowa decyzja - do kilku minut po wysłaniu wniosku - bez przesyłania zbędnych dokumentów. Do zalet pożyczki Monedo Now można zaliczyć również: niskie raty pożyczki, natychmiastową wypłatę środków, przejrzystość zasad, brak ukrytych opłat, a także możliwością samodzielnego ustalenia wielkości raty oraz usługę dostępną przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Monedo - kredyty do 24 miesięcy.

My InBox

My Messages

FromSubjectDateStatus
First Page Previous Page
1
Next Page Last Page
Page size:
select
 0 items in 1 pages
No records to display.