My Profile

Profile Avatar
mariannas
*******
*******, ******* *******
*******
******* ******* *******

بهترین قفل درب جلو چیست؟
جدا از کیفیت مواد ساخته شده از آن ، درب ورودی تنها به اندازه سیستم قفل مورد استفاده ایمن است. در صورتی که قفل را بتوان به راحتی برداشت درب ضد سرقت ، سوراخ یا بست ، درب فوق العاده تقویت شده خوب نیست.
به همین دلیل ، هنگام انتخاب یک درب ورودی ، باید بیش از هر چیز به قفل ها و سیستم قفل توجه کنید.

هر چقدر که ضخامت ورق فولادی استفاده شده در ساخت درب ضد سرقت بیشتر باشد از مقاومت بیشتری نیز برخوردار است.درب های ضد سرقت ترک مرغوب عایق صدا، رطوبت و حرارت هستند برای امنیت چیست؟
از نظر واضح ،
اکثر درهای پاسیو دارای سیستم چند قفل هستند و می توانند پیچ ​​و مهره هایی را در بالا و پایین برای امنیت بیشتر نصب کنند. درها نیز از شیشه های سفت و سخت ساخته شده اند که حتی یک کیسه پانچ 200 پوندی نمی تواند آن را از بین ببرد.بهترین درب ورودی برای امنیت ، درب ضد سرقت ایرانی دربی است که مانع از ورود اجباری افراد به ملک شما شود
اگر می خواهید درهای حیاط خود را با اقدامات اضافی ایمن کنید ، می تو��نید میله های مخصوصی را انتخاب کنید که در مسیرها می لغزند تا از باز شدن درب در مسیرها جلوگیری شود.
هنگام خرید درب حیاط جدید ، به دنبال نوارهای امنیتی ضد بالابر باشید که مانع از بلند شدن درب از ریل می شود.
درب‌های ضدسرقت ترک کیفیت بسیار بالایی دارند. در کلاس اقتصادی کیفیت بسیار خوب و عملکردی مطمئن ارائه می‌دهند که البته قیمت بالاتری هم دارند، در کلاس لوکس هم که در بازار انتخاب اول هستند و به لحاظ کیفی کمتر رقیب دارند. رویه درب‌های ضد سرقت ترک عمدتاً از نوع ام‌دی‌اف با روکش طبیعی چوب یا ام‌دی‌اف با روکش‌ PVC می‌باشد. ورق‌های فلزی به کار رفته در درب‌های ایرانی بین 1.5 تا 2 میلی‌متر می‌باشد. درب‌های ضد سرقت ترک دارای 4 لولا هستند و لولای آن‌ها از داخل قابل مشاهده است. تا جایی که کیفیت برای شما اهمیت دارد و کمتر مسائل اقتصادی مورد توجه است، بهتر درب‌های ترک انتخاب اول شما باشند.
My InBox

My Messages

FromSubjectDateStatus
First Page Previous Page
1
Next Page Last Page
Page size:
select
 0 items in 1 pages
No records to display.