My Profile

Profile Avatar
nardoa
*******
*******, ******* *******
*******
******* ******* *******


درهای درب ضد سرقت ترک وقتی به دلیل متریال تعمیر و نگهداری کم معرفی شدند ، بسیار محبوب شد. با این حال ، بسیاری از درهای قدیمی و با کیفیت ارزان ، استانداردهای درهای جدید امروزه نیستند.
درهای ورودی زره ​​پوش برای خانه ها - خانه خود را با درب زره پوش ایمن کنید
چه در شهر باشید و چه در حومه شهر، باید از خانه خود در برابر سرقت محافظت کنید. چرا خانه خود را با درب زره پوش ایمن کنید؟ این مسئله قبل از هر چیز امنیتی است. اگرچه یک خانه دارای چندین ورودی است ، اما هدف اصلی سارقین هنوز درب ورودی اصلی است. حتی بیشتر برای خانه های خیابانی، تنها دسترسی به مسکن وآپارتمان درب ورودی می باشد. (درب ضدسرقت آسپودر)
انتخاب درب خوب، اطمینان از انتخاب درب ایمن است که در برابر تلاش برای شکستن مقاومت خواهد کرد.
یک درب خوب، تضمین راحتی شماست. تعویض درب خانه قدیمی به شما امکان می دهد عایق حرارتی ورودی خانه را بهبود بخشید. دیگر هیچ پل حرارتی نیست که در زمستان خانه شما را خنک کند و در تابستان گرم شود.
ما با طیف وسیعی از درهای ورودی برای خانه ی شما در پروژه امنیت ، پشتیبانی می کنیم. درب ورودی شما نه تنها شما را ایمن می کند ، بلکه از لحاظ صوتی و حرارتی شما را ایمن می کند.
درب ورودی باید کاملاً متناسب با خانه شما باشد و باید از نظر فنی بی عیب و نقص باشد در عین حال زیبایی منزل شما را نیز منعکس کند. زیبا و پر قدرت! (درب ضدسرقت آسپودر)


یک درب ضد سرقت باید مقاوم در برابر شکستن باشد وعایق بندی خوبی در برابر آب و هوا و سر و صدا ایجاد کند. در یک آپارتمان، درب ورودی اغلب تنها دسترسی است. بنابراین ایجاد بالاترین سطح امنیت ضروری است.
درهای امنیتی از تعامل بین فضای داخلی و خارجی ساختمان جلوگیری می کند ، مانع از سر خوردن ، نفوذ و گسترش آتش و غیره می شودیک درب ضد سرقت . پیشنهادات درب های امنیتی را مقایسه کرده و به صورت آنلاین پیشنهاد خرید دهید.

My InBox

My Messages

FromSubjectDateStatus
First Page Previous Page
1
Next Page Last Page
Page size:
select
 0 items in 1 pages
No records to display.